Bransoletki z drewna

W AP Wooden Jewellery & Details korzystamy z dobrodziejstw polskiego drzewostanu na tyle, na ile natura na to pozwala. W swojej debiutanckiej kolekcji, posiadamy m.in. modrzew, buk, sosnę, lipę, klon. Dlaczego ma to szczególne znaczenie? Ponieważ każdy rodzaj drewna to odmienna barwa, struktura, słoje. Różnorodność rodzajów pozwala nam tworzyć w sposób, skrojony na miarę oczekiwań każdego z Was. Obok zawieszek z drewna, uwielbiamy również bransoletki z drewna w różnym stylu i rozmiarach.

Każdy projekt jest niepowtarzalny, w naturze nie występują dwa identyczne fragmenty, nie ma możliwości powtórki identycznego kształtu oraz faktury.

Drewno docenia się od zawsze. Dlaczego więc nie drewniana biżuteria? Absolutnie zjawiskowa feeria naturalnych odcieni, spójnie skomponowana z błyskiem żywicy epoksydowej, w otoczce stali chirurgicznej. Niebanalnie. Z klasą. Bez nadmiaru.

Bransoletki z drewna są tworzone dla wszystkich, którzy kochają piękno nieprzesadzone. Naturalną prostotę, której próżno szukać w biżuterii z tworzyw sztucznych. Do czego możesz nosić nasze bransoletki z drewna? Do wszystkiego, podobnie jak zawieszki z drewna. My tworzymy, Ty wybierasz i doceniasz.

AP Wooden Jewellery & Details to pochwała naturalności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4