Kolczyki drewniane sztyfty

W AP Wooden Jewellery & Details korzystamy z dobrodziejstw polskiego drzewostanu na tyle, na ile natura na to pozwala. W swojej debiutanckiej kolekcji, posiadamy m.in. modrzew, buk, sosnę, lipę, klon. Dlaczego ma to szczególne znaczenie? Wszystkie rodzaje drewna to odmienna barwa, struktura, słoje. Różnorodność rodzajów pozwala nam tworzyć kolczyki drewniane sztyfty w sposób, skrojony na miarę oczekiwań każdego z Was. Obok propozycji z drewna, uwielbiamy również te z żywicy.
Żywica epoksydowa zyskuje spore uznanie, ze względu na szerokie możliwości zastosowania. W naszych kolczykach znaleźliśmy złoty środek: ponadczasowy charakter stali chirurgicznej, wdzięcznie zestawiony z bogactwem odcieni żywicy. Dlatego każdy znajdzie swój idealny kształt i wielkość, barwę i stopień połysku.

Tworzymy kolczyki drewniane sztyfty z żywicy, w których zatapiamy błysk i barwę. Kreujemy również projekty personalizowane, na indywidualne życzenie.
Każdy projekt jest niepowtarzalny, w naturze nie występują dwa identyczne fragmenty, nie ma możliwości powtórki identycznego kształtu oraz faktury.
Drewno docenia się od zawsze. Dlaczego więc nie drewniana biżuteria? Absolutnie zjawiskowa feeria naturalnych odcieni, spójnie skomponowana z błyskiem żywicy epoksydowej w otoczce stali chirurgicznej. Niebanalnie. Z klasą. Bez nadmiaru.  Kolczyki z żywicy są tworzone na miarę współczesnych kobiet. Zdecydowanych i uważnych, zabieganych i tych oddających się #slowlife. Do czego możesz nosić nasze kolczyki z żywicy? Małej czarnej, dżinsów i koszuli oversize,otulającego swetra. Na randkę, do pracy, do ślubu i na urlop. My tworzymy, Ty wybierasz i doceniasz.
AP Wooden Jewellery & Details to pochwała naturalności.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników