Kolczyki z żywicy

Kolczyki z żywicy epoksydowej, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Obok gotowych propozycji jubilerskich, dostępnych m.in. w sklepach sieciowych – koneserzy naturalnej sztuki, z dużą uwagą i zainteresowaniem – wyszukują takie właśnie niszowe projekty.

Żywica epoksydowa zyskuje spore uznanie, ze względu na szerokie możliwości zastosowania. W naszej biżuterii znaleźliśmy złoty środek: ponadczasowy charakter stali chirurgicznej, wdzięcznie zestawiony z bogactwem odcieni żywicy. Dlatego każdy znajdzie swój idealny kształt i wielkość, barwę i stopień połysku. Tworzymy również kolczyki w których zatopione są skarby leśnej natury: mchy, porosty, nasiona, szyszki, drewno.

Kolczyki z żywicy są tworzone na miarę współczesnych kobiet. Zdecydowanych i uważnych, zabieganych i tych oddających się #slowlife. Do czego możesz nosić nasze kolczyki z żywicy? Małej czarnej, dżinsów i koszuli oversize, otulającego swetra. Na randkę, do pracy, do ślubu i na urlop. My tworzymy, Ty wybierasz i doceniasz.

AP Wooden Jewellery & Details to pochwała naturalności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11