Pierścionki

Pierścionek. Pierwsze skojarzenie? Zaręczynowy! Obok tych standardowych, przewidywalnych nieco propozycji – kreujemy takie zupełnie niecodzienne. Pierścionki z żywicy. Pierścionki z drewna. Niepowtarzalne kształty – nie sposób znaleźć dwa identyczne fragmenty drewna. Niepowtarzalny błysk – żywica lubi zaskakiwać za każdym razem.

W AP Wooden Jewellery & Details korzystamy z dobrodziejstw polskiego drzewostanu na tyle, na ile natura na to pozwala. W swojej debiutanckiej kolekcji, posiadamy m.in. modrzew, buk, sosnę, lipę, klon. Dlaczego ma to szczególne znaczenie? Ponieważ każdy rodzaj drewna to odmienna barwa, struktura, słoje. Różnorodność rodzajów pozwala nam tworzyć kolczyki wiszące w sposób, skrojony na miarę oczekiwań każdego z Was. Obok propozycji z drewna, uwielbiamy również te z żywicy.

Żywica epoksydowa zyskuje spore uznanie, ze względu na szerokie możliwości zastosowania. Z pewnością w naszych pierścionkach znaleźliśmy złoty środek: ponadczasowy charakter stali chirurgicznej, wdzięcznie zestawiony z bogactwem odcieni żywicy. Dlatego każdy znajdzie swój idealny kształt i wielkość, barwę i stopień połysku. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju pierścionki z żywicy, w których zatapiamy błysk i barwę.

Drewno docenia się od zawsze. Dlaczego więc nie drewniana biżuteria? Absolutnie zjawiskowa feeria naturalnych odcieni, spójnie skomponowana z błyskiem żywicy epoksydowej w otoczce stali chirurgicznej. Niebanalnie. Z klasą. Bez nadmiaru.  Reasumując wyjątkowe pierścionki z drewna i żywicy dla wyjątkowych kobiet. Jedyne w swojej niepowtarzalne w swojej prostocie. My tworzymy, Ty wybierasz i doceniasz.

AP Wooden Jewellery & Details to pochwała naturalności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9