Zawieszki z drewna

Dostojność dębu a może naturalny wdzięk olchy? W AP Wooden Jewellery & Details korzystamy z dobrodziejstw polskiego drzewostanu na tyle, na ile natura na to pozwala. Dlatego w swojej debiutanckiej kolekcji, posiadamy m.in. modrzew, buk, sosnę, lipę, klon. Dlaczego ma to znaczenie? Ponieważ każdy rodzaj drewna to odmienna barwa, struktura, słoje. Różnorodność rodzajów pozwala nam tworzyć zawieszki z drewna – skrojone na miarę oczekiwań każdego z Was.

Każdy projekt jest niepowtarzalny, w naturze nie występują dwa identyczne fragmenty, nie ma możliwości powtórki identycznego kształtu oraz faktury.

Drewno docenia się od zawsze. Każdy z nas posiada dookoła siebie drewniane elementy wyposażenia domu, wiele Par Młodych stawia na drewniane detale ślubne, klienci biznesowi wybierają drewniane gadżety firmowe. Dlaczego więc nie drewniana biżuteria? Absolutnie zjawiskowa feeria naturalnych odcieni, spójnie skomponowana z błyskiem żywicy epoksydowej w otoczce stali chirurgicznej. Niebanalnie. Z klasą. Bez nadmiaru.

Wisiorki z drewna są tworzone dla wszystkich, którzy kochają piękno nieprzesadzone. Naturalną prostotę, której próżno szukać w biżuterii z tworzyw sztucznych. Do czego możesz nosić nasze zawieszki z drewna? Do wszystkiego, podobnie jak zawieszki z żywicy. My tworzymy, Ty wybierasz i doceniasz.

AP Wooden Jewellery & Details to pochwała naturalności.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników