Zawieszki z żywicy

Zawieszki z żywicy (do łańcuszków i rzemyków), cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Obok gotowych propozycji jubilerskich, dostępnych m.in. w sklepach sieciowych – koneserzy naturalnej sztuki, z dużą uwagą i zainteresowaniem – wyszukują takie właśnie niszowe projekty.

Żywica epoksydowa zyskuje spore uznanie, ze względu na szerokie możliwości zastosowania. W naszej biżuterii znaleźliśmy złoty środek: ponadczasowy charakter stali chirurgicznej, wdzięcznie zestawiony z bogactwem odcieni żywicy. Dlatego każdy znajdzie swój idealny kształt i wielkość, barwę i stopień połysku. Tworzymy również zawieszki z żywicy, w których zatopione są skarby leśnej natury: mchy, porosty, nasiona, szyszki, drewno. Wykreujemy również projekt personalizowany, na życzenie.

Wisiorki z żywicy są tworzone na miarę współczesnych kobiet. Zdecydowanych i uważnych, zabieganych i tych oddających się #slowlife. Do czego możesz nosić nasze zawieszki z żywicy? Małej czarnej, dżinsów i koszuli oversize. Otulającego swetra. Na randkę, do pracy, do ślubu i na urlop. My tworzymy, Ty wybierasz i doceniasz.

AP Wooden Jewellery & Details to pochwała naturalności.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników